Doświadczenie

Zdrada, romans, kochanka, podwójne życie i inne sprawy dla detektywa.

Decydując się na mnie macie Państwo gwarancję, że zaoferuję wykrycie zdrady małżonka/i, partnera/ki, zbieranie dokumentacji oraz innych materiałów dowodowych w celach rozwodowo -majątkowych. Zbieram wszelkie dowody zdrady, wykonuję profesjonalną obserwację, jak również wszelkiego rodzaju inne czynności operacyjne w danej sprawie. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie.

Sprawy Rodzinne, czyli detektyw kontra cały świat.

Masz problemy z ustaleniem ojcostwa, a może problemy z dzieckiem lub nianią  Zastanawiasz się z kim spotyka się mąż, żona czy dziecko? Zadzwoń do mnie, załatwiam wszelkie sprawy z tym związane. Poświadczanie doświadczenia zawodowego, wywiady środowiskowe, kontakty towarzyskie, obserwację czasową, ustalenia środowiska. Wszystkie sprawy i nie domówienia załatwi twój detektyw.

Wywiadownia Gospodarcza.

Masz problemy w firmie zadzwoń do mnie. Może zatrudnisz mnie właśnie u siebie. Rozwiązuję sprawy nieuczciwej konkurencji, podejrzeń wobec pracowników. A może ktoś Cię inwigiluje? Może podsłuchuje? Zajmuję się weryfikacją kontrahentów, zbieraniem materiałów o bezprawnym wykorzystaniu znaków towarowych, monitoruję franczyznobiorców. Wykonuję audyty bezpieczeństwa w koncernach, szkolę kadrę pod kątem wyprowadzania i udostępniania danych osobowych.  Zadzwoń do mnie lub zapoznaj się z pełną ofertą na www.topdetektyw.pl zakładka sprawy gospodarcze.

Detektyw kryminalny.

Jako były pracownik służby kryminalnej, chętnie pomogę Państwu w sytuacjach podbramkowych i niekomfortowych. Wraz z moimi partnerami prowadzimy wszelkie sprawy kryminalne. Szantaże, uprowadzenia rodzicielskie, jak również problemy związane z okupami. Zajmuje się również rozwiązywaniem problemów z groźbami i molestowaniem. Wymieniać mogę wiele przykładów ofiar na świecie, ale Państwo sami wiedzą z jakim problemem się do mnie zgłosić.

Detektyw doradzi i pomoże.

Jedna ze stron chce się rozwieść, rozstać i zabrać wszystko? Ktoś ujawnił tajemnicę handlową? Ktoś Cię oszukał lub okłamał? Nie masz pewności co do wiarygodności partnerów biznesowych? Po prostu zadzwoń do mnie z każdym swoim problemem, postaram się pomóc.